Komisyonlar

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ KOMİSYON GÖREVLERİ

1. EĞİTİM KOMİSYONU
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Nazım KUNDURACI
Üye : Yrd. Doç. Dr. Barış AVAR
Üye : Arş. Gör. İrem Nur Gamze ŞİMŞEK
Üye : Arş. Gör. İlker Emin DAĞ
Üye : Arş. Gör. Semih ENGÜN

2. MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Gülten SADULLAHOĞLU
Üye : Yrd. Doç. Dr. Çağlar ÇELİK BAYAR
Üye : Arş. Gör. İrem Nur Gamze ŞİMŞEK
Üye : Arş. Gör. İlker Emin DAĞ

3. ALTYAPI VE LABORATUVARLAR KOMİSYONU
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Gülten SADULLAHOĞLU
Üye : Yrd. Doç. Dr. Çağlar ÇELİK BAYAR
Üye : Arş. Gör. Seyit ÇAĞLAR
Üye : Arş. Gör. Engin KOCAMAN

4. STAJ VE ENDÜSTRİYEL İLİŞKİLER KOMİSYONU
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Barış AVAR
Üye : Arş. Gör. Semih ENGÜN
Üye : Arş. Gör. İrem Nur Gamze ŞİMŞEK
Üye : Arş. Gör. Seyit ÇAĞLAR
Üye : Arş. Gör. Engin KOCAMAN
Üye : Arş. Gör. İlker Emin DAĞ

5. MEZUNİYET VE MEZUNLARLA İLİŞKİLER KOMİSYONU
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Barış AVAR
Üye : Yrd. Doç. Dr. Nazım KUNDURACI
Üye : Arş. Gör. Semih ENGÜN
Üye : Arş. Gör. Seyit ÇAĞLAR

6. AKREDİTASYON KOMİSYONU
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Barış AVAR
Üye : Yrd. Doç. Dr. Nazım KUNDURACI
Üye : Yrd. Doç. Dr. Gülten SADULLAHOĞLU
Üye : Yrd. Doç. Dr. Çağlar ÇELİK BAYAR
Üye : Arş. Gör. İrem Nur Gamze ŞİMŞEK
Üye : Arş. Gör. Semih ENGÜN
Üye : Arş. Gör. Seyit ÇAĞLAR
Üye : Arş. Gör. Engin KOCAMAN
Üye : Arş. Gör. İlker Emin DAĞ

7. DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOMİSYONU
ERASMUS Değişim Programı
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Çağlar ÇELİK BAYAR
Üye : Arş. Gör. Semih ENGÜN
Üye : Arş. Gör. İrem Nur Gamze ŞİMŞEK

MEVLANA Değişim Programı
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Gülten SADULLAHOĞLU
Üye : Arş. Gör. Engin KOCAMAN

FARABİ Değişim Programı
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Nazım KUNDURACI
Üye : Arş. Gör. Seyit ÇAĞLAR

8. WEB SİTESİ VE BÖLÜM TANITIMI KOMİSYONU
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Barış AVAR
Üye : Yrd. Doç. Dr. Nazım KUNDURACI
Üye : Arş. Gör. Semih ENGÜN
Üye : Arş. Gör. Seyit ÇAĞLAR
Üye : Arş. Gör. İlker Emin DAĞ

9. AKTS KOORDİNATÖRÜ
Yrd. Doç. Dr. Nazım KUNDURACI

10. SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Çağlar ÇELİK BAYAR
Üye : Arş. Gör. Semih ENGÜN
Üye : Arş. Gör. İlker Emin DAĞ
Üye : Arş. Gör. Engin KOCAMAN

METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI KOMİSYONLARI

LİSANSÜSTÜ KOMİSYONLARI
1. MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Gülten SADULLAHOĞLU
Üye : Yrd. Doç. Dr. Çağlar ÇELİK BAYAR
Üye : Yrd. Doç. Dr. Nazım KUNDURACI
Üye : Yrd. Doç. Dr. Barış AVAR

2. AKTS KOORDİNATÖRÜ
Yrd. Doç. Dr. Gülten SADULLAHOĞLU

3. MEZUNİYET VE MEZUNLARLA İLİŞKİLER KOMİSYONU
Başkan : Yrd. Doç. Dr. Barış AVAR
Üye : Yrd. Doç. Dr. Nazım KUNDURACI
Üye : Arş. Gör. Engin KOCAMAN
Üye : Arş. Gör. İlker Emin DAĞ